Hakkımızda

ALPER İNŞAAT RESTORASYON

1995 yılından başlayarak edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle Alper İnşaat Restorasyon 2010 yılı Ocak ayında Uğur ÖZBODUR tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde tecrübeli elemanlardan oluşan, personeli ile yurt içinde pek çok eski eser restorasyonu konulu projeyi başarı ile tamamlamış ve pek çok proje üzerinde de çalışmalarını sürdürmektedir.

Dünyada oluşan yeni teknikler ve yeni malzemeleri sürekli olarak yakından takip eden ALPER İNŞAAT RESTORASYON bu yenilikleri diğer dünya ülkeleri ile aynı anda ülkemizdeki yapılar üzerinde uygulamaktadır.

Bu vesile ile ülkemizdeki kültürel mirasın dünya standartlarında korunması ve yaşatılmasında gerek ekipmanları, gerek konusunda uzman teknik kadrosu ile katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Misyon

Restorasyon kurallarına titizlikle bağlı kalınarak yapılan ve yapılacak çalışmalarla Türkiye’nin kültür mirasının gelecek nesillere taşınmasına katkıda bulunmak…

Vizyon

Ülkemizdeki kültürel mirasın dünya standartlarında korunması ve yaşatılmasında gerek ekipmanları, gerek konusunda uzman teknik kadrosu ile katkıda bulunmak dünyada Türkiye’nin markası olmak..